Za miesiąc w Londynie odbędzie się ślub syna następcy brytyjskiego tronu księcia Williama z Kate Middleton. Lokalne media spekulują na temat szczegółów tej uroczystości. Najbardziej tym, kto zaprojektuje sukienkę panny młodej, i jak będzie ona wyglądać. To sekret rangi narodowej.

Sukienka miała pochodzić z pracowni zmarłego Aleksandra McQueena, ale kręgi pałacowe tego nie potwierdzają. O pomoc w zaprojektowaniu kreacji panny młodej została podobno poproszona Vivienne Westwood, ale odmówiła, bo jej zdaniem gust Kate Middleton jest zbyt staroświecki.

Zamówione zostały za to dwa torty weselne. Pierwszy to wielowarstwowy gigant zdobiony kwiecistymi motywami i splecionymi inicjałami państwa młodych. Drugi, biszkoptowo - czekoladowy, zostanie upieczony według pilnie strzeżonej królewskiej receptury na osobiste życzenie pana młodego, bo to ulubiony przysmak księcia Williama.

Charakterystyczne jest również to, że wraz ze zbliżającym się ślubem żegnamy się powoli z Kate, bowiem coraz częściej w Wielkiej Brytanii mówi się o Catherine Windsor. Tak żona syna następcy tronu będzie się oficjalnie nazywać po ślubie. Nie należy również zapominać, że gdy William zostanie królem, córka byłem stewardesy i właściciela firmy wysyłkowej, stanie się królową Katarzyną.