RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwulatek spadł na tory metra. Dramatyczne nagranie

Publikacja: Czwartek, 15 lutego (19:38) Aktualizacja: Piątek, 16 lutego (08:00)

Ta historia obiegła światowe media. 2-letni chłopiec, który na jednej ze stacji metra w Mediolanie spadł z peronu prosto na tory, został uratowany przez jednego z przechodniów. Do sieci trafiło nagranie pokazujące tę sytuację.

Dwuletni Mohammed był na peronie razem ze swoją matką. Chłopiec biegał po peronie i w pewnym momencie spadł z niego wprost na tory. Na tę sytuację zareagował jeden z przechodniów - 18-letni Lorenzo Pianazza, który zeskoczył z peronu i podniósł chłopca. Jedna z pracownic stacji zauważyła zamieszanie i wstrzymała ruch pociągów. 

Jak podają lokalne media, dwulatek jest cały i zdrowy. 18-letni przechodzień dzięki swojej szybkiej reakcji został uznany za bohatera. 

Źródło: BBC
Tagi: dziecko metro

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: