RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czechy: Polacy zginęli na torach kolejowych

Publikacja: Wtorek, 3 października (20:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch Polaków zginęło, a jeden został ranny w wypadku, do jakiego doszło kilkaset metrów od czesko-polskiego przejścia granicznego w Pietrowicach Głubczyckich. Samochód, którym jechali, wpadł pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe w czeskim Krnovie.

Przekraczający granicę na tym opolskim przejściu muszą liczyć się z utrudnieniami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: