RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Belgia: Znaleziono ciała dwóch Polaków

Autor: Publikacja: Niedziela, 20 marca (20:54) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciała dwóch Polaków znaleziono w przetwórni owoców w belgijskiej miejscowości Nieuwerkerken na północnym wschodzie kraju - podały tamtejsze media. Polacy prawdopodobnie zatruli się tlenkiem węgla. 30-letni mężczyźni byli robotnikami sezonowymi.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: