RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amerykańscy turyści zginęli w Egipcie

Publikacja: Niedziela, 26 grudnia (11:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ośmiu amerykańskich turystów zginęło w wypadku autokaru w Egipcie. Na południu kraju autobus zderzył się z ciężarówką. Ponad 20 osób zostało rannych.

Do wypadku doszło na drodze w pobliżu miejscowości Abu Simbel, znanej z dwóch egipskich świątyń z czasów Ramzesa II.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: