RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wisła pokonała Groclin 3-0 i potwierdziła tytuł mistrzowski

Publikacja: Niedziela, 12 czerwca (18:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Za nami ostatnia kolejka piłkarskiej ekstraklasy. W Krakowie Wisła potwierdziła swoje mistrzostwo i pokonała 3-0 Groclin, wicemistrza. Po meczu kibice udali się na tradycyjną fetę na krakowskim Rynku.

Przed rozpoczęciem spotkania mistrzom Polski wręczono medale. Właśnie dla tej ceremonii wielu kibiców zdecydowało się przyjść na stadion przy Reymonta.

Sam mecz też okazał się wart obejrzenia, zwłaszcza dla kibiców mistrza Polski. Dla Wisły punktował Tomasz Frankowski oraz dwukrotnie Maciej Żurawski.

A po meczu wielkie święto na krakowskim Rynku – tradycja, towarzysząca zdobywaniu przez drużynę kolejnych tytułów mistrzowskich.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: