RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sevilla rywalem Śląska w walce o Ligę Europejską

Publikacja: Piątek, 9 sierpnia (13:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sevilla i Śląsk Wrocław zgodziły się na zmianę gospodarza pierwszego meczu czwartej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej - poinformowała w piątek wieczorem UEFA. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 sierpnia w Hiszpanii, a rewanż tydzień później w Polsce.

Zwycięzca dwumeczu awansuje do fazy grupowej Ligi Europejskiej.

Śląsk w poprzednich rundach wyeliminował najpierw czarnogórski zespół Rudar Pljevlja (4:0, 2:2), a następnie okazał się lepszy od belgijskiego FC Brugge (1:0, 3:3).

Z kolei hiszpański zespół, który rozpoczynał rywalizację od trzeciej rundy, dwukrotnie pokonał wysoko czarnogórską drużynę Mladost Podgorica 3:0 i 6:1.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: