RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Serena Williams nie zagra już w tym roku

Publikacja: Środa, 20 października (06:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kontuzjowana amerykańska tenisistka Serena Williams potwierdziła, że nie wróci już na korty w tym roku. Nie wystąpi ani w turnieju Masters, ani w finale Pucharu Federacji przeciwko Włoszkom.

Amerykanka nie pojawiła się na kortach od swego triumfu w lipcu w Wimbledonie. Krótko po tym zwycięstwie w jednej z restauracji w Monachium nadepnęła na rozbitą szklankę i uszkodziła sobie stopę. Kontuzja odnowiła się, gdy tenisistka niedawno powróciła do treningów.

W ubiegłym tygodniu Williams straciła pozycję numer 1 w rankingu WTA na rzecz Dunki polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: