RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Semir Stilić rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków

Autor: Publikacja: Czwartek, 20 lipca (16:25) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Semir Stilić sensacyjnie rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa - rozwiązana za porozumieniem stron - miała obowiązywać jeszcze przez rok.

Kibice "Białej Gwiazdy" mieli nadzieję, że Bośniak będzie błyszczał w Ekstraklasie, tak jak kilka sezonów temu, kiedy był niepodważalną gwiazdą naszej ligi. 

Stilić miał jednak spory problem z wywalczeniem miejsca w składzie Wisły. Sam wielokrotnie powtarzał, że ma spore braki.

Semir Štilić zaliczył w barwach Wisy Kraków 66 spotkań. Pod Wawelem grał najpierw w latach 2013-2015, a następnie powrócił w poprzednim sezonie. 

W ostatniej edycji rozgrywek zagrał w 14 starciach Ekstraklasy, strzelił jednego gola. Często musiał jednak odgrywać rolę rezerwowego.

To drugi cios dla krakowskiego klubu w krótkim czasie. Najpierw Wisła nie zdołała zatrzymać reprezentanta Polski Krzysztofa Mączyńskiego, który odszedł do Legii Warszawa.

(ph) 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: