RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polski debel przegrał finał turnieju w Brazylii

Publikacja: Niedziela, 26 lutego (12:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali w finale turnieju ATP na kortach ziemnych w brazylijskim Costa do Sauipe. Debliści polegli w pojedynku z Czechami Lukasem Dlouhym i Pavelem Wiznerem.

Trzysetowy mecz zakończył się na korzyść Czechów, którzy wygrali w tie-breaku 10:3. Polacy byli rozstawieni w turnieju z numerem trzecim, zaś Czesi – z czwórką.

Był to piąty występ Polaków w finale imprezy ATP Tour. Jak do tej pory udało im się trzykrotnie zwyciężać. Jednak najlepszy wynik osiągnęli pod koniec stycznia, kiedy udało im się dojść do półfinału wielkoszlemowego Australian Open.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: