Kaka dołączył do Milanu na początku września. Podpisał dwuletni kontrakt z zespołem. Na mocy tego dokumentu 31-latek ma zarabiać aż 4 miliony euro rocznie.
Nie spodziewałem się, że będę miał takiego pecha. Nie chcę niczego od Milanu, dlatego zrzekam się zarobków do czasu aż będę do dyspozycji trenera - zadeklarował gwiazdor na antenie klubowej stacji telewizyjnej. Jedyne, o co proszę, to o wsparcie w powrocie do zdrowia - dodał.
W grupie H Ligi Mistrzów Milan rywalizuje jeszcze z Barceloną i Ajaksem Amsterdam.
(mn)