RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Manchester City kupuje reprezentanta Francji

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Manchester City podpisał czteroletni kontrakt z Francuzem Gaelem Clichy z Arsenalu Londyn. Klub z Manchesteru zapłacił za lewego obrońcę 7 mln funtów. 25-latek wcześniej przeszedł pomyślnie wszystkie testy medyczne.

Clichy był zawodnikiem Arsenalu od ośmiu lat i zdobył z "Kanonierami" tytuł mistrza Anglii w 2004 roku. W reprezentacji Francji rozegrał dziesięć meczów. O miejsce w pierwszym składzie Manchesteru City Clichy będzie rywalizować z Serbem Aleksandarem Kolarovem.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: