RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolarze z MTB RMF-Mountain Dew rozpoczęli sezon

Publikacja: Niedziela, 4 kwietnia (08:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jest ich 11 i mają wielki apetyt na wygrywanie. Grupa kolarska MTB RMF-Mountain Dew rozpoczęła sezon. Na koncie ma wiele sukcesów - największy to zdobycie tytułu mistrza świata przez Annę Szafraniec.

Obecni zawodnicy też zapowiadają, że powalczą na największych imprezach w Polsce i za granicą. Rozmawiał z nimi reporter RMF Witold Odrobina:

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: