RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolarskie laury dla ekipy RMF-Mountain Dew

Publikacja: Niedziela, 28 maja (15:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piotr Sułek startujący w barwach RMF-Mountain Dew zajął pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w wyścigach na rowerach górskich. Podczas zawodów w Przesiece koło Jeleniej Góry pokonał ponad 200 innych kolarzy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: