Uwielbiam ten sport. I wcale nie chodzi o nagrodę, tylko o atmosferę. Można się wykazać i w grę wchodzą ogromne emocje - mówi jeden z zawodników.
Zwycięzcy kwietniowego turnieju w Moskwie przyłączą się do rosyjskiej narodowej drużyny hokeja stołowego i wezmą udział w międzynarodowych mistrzostwach w tej dyscyplinie, które mają się odbyć w czerwcu na Łotwie.