RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hokej stołowy po rosyjsku

Publikacja: Środa, 17 listopada (14:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Moskwie rozpoczęły się wstępne rozgrywki przed kwietniowymi mistrzostwami gry w hokeja stołowego, w których nagrodą jest tysiąc dolarów. Może nie jest to kwota godna NHL ale - jak mówią zawodnicy - emocje są takie same.

Uwielbiam ten sport. I wcale nie chodzi o nagrodę, tylko o atmosferę. Można się wykazać i w grę wchodzą ogromne emocje - mówi jeden z zawodników.

Zwycięzcy kwietniowego turnieju w Moskwie przyłączą się do rosyjskiej narodowej drużyny hokeja stołowego i wezmą udział w międzynarodowych mistrzostwach w tej dyscyplinie, które mają się odbyć w czerwcu na Łotwie.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: