RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

FC Barcelona ukarana

Publikacja: Piątek, 28 kwietnia (05:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

FC Barcelona wykluczona z przyszło-rocznej edycji Pucharu Hiszpanii. Kataloński klub będzie musiał zapłacić także 11 tysięcy dolarów grzywny.

Sroga kara, spotkała słynną Barclonę - za odmowę gry w rewanżowym meczu półfinałowym tegorocznej edycji Pucharu. Hiszpańska federacja piłkarska okazała się bezlitosna. Na nic nie zdały się tłumaczenia Katalończyków, o mocno zdekompletowanym składzie.

Z powodu meczów międzypaństwowych i kontuzji, szeroka kadra Barcelony stopniała do 11 piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy. W tej sytuacji - trener Luis van Gaaluznał, że nawet nie ma po co wychodzić na boisko, by odrabiać trzy bramkową stratę, z pierwszego meczu z Atletico Madryt.

Wiadomości RMF FM 5:45

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: