RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Euro 2008 nie dla polskich kibiców.

Publikacja: Poniedziałek, 3 grudnia (14:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pula biletów, która zostanie przyznana Polsce na rozgrywki Euro 2008, będzie dramatycznie mała. Powód? Stadion, na którym polska reprezentacja zagra dwa mecze, jest jednym z najmniejszych na mistrzostwach i może pomieścić 20 - krotnie mniej polskich kibiców, niż jest chętnych. Dodatkowym problemem, który uszczupli ilość miejsc przeznaczonych dla naszych rodaków na trybunach, jest większa niż dwa lata temu ilość sponsorów. To do nich trafi duża część biletów.

Rzecznik PZPN - u Zbigniew Koźmiński radzi Polakom, by już dzisiaj kupowali bilety od Austriaków i Szwajcarów.

Ciekawe, czy z tą argumentacja zgodzą się kibice?

Tagi: bilety

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: