RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bayern Monachium grozi kibicom odebraniem karnetów

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kibice Bayernu Monachium, którzy mimo posiadania karnetów na cały sezon nie będą regularnie przychodzić na mecze, mogą je stracić - donoszą niemieckie media. By bez obaw korzystać z abonamentu, trzeba zasiąść na stadionie Allianz Arenę co najmniej osiem razy.

5200 fanów mistrzów Niemiec dostało przed rundą wiosenną pismo, w którym wytłumaczono im nowe reguły posiadania i korzystania z karnetów.

Zbyt dużo karnetów nie zostało wykorzystanych przynajmniej w połowie. Chcemy utrzymać atmosferę na trybunach, a w ostatnim sezonie za dużo miejsc było wolnych, mimo że teoretycznie biletów nie było - powiedział rzecznik prasowy bawarskiego klubu.

Dyrektor ds. mediów w Bayernie Markus Hoerwick zapewnił z kolei, że wszystkie ustalenia zostały podjęte po konsultacjach z fanami. Oni też chcą mieć pełne trybuny - powiedział.

Od lipca piłkarzem tej drużyny będzie reprezentant Polski Robert Lewandowski.

(mpw)

Źródło: PAP
Tagi: Bayern

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: