W ostatnich sezonach Radwańska i Kirilenko występowały razem w grze podwójnej. Ich najlepszym wynikiem był półfinał na twardych kortach w Melbourne Park. Obie często podkreślały, że się przyjaźnią i dobrze dogadują na korcie oraz poza nim. Jednak teraz ich drogi się rozeszły, przynajmniej na najbliższe dwa lata.
Robert Radwański, ojciec i trener krakowianki, zapowiada, że w najbliższym czasie Agnieszka stworzy duet z Urszulą. Wszystko z myślą o igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 roku.
Wynik spotkania 1/8 finału gry podwójnej kobiet:
Wiktoria Azarenka, Maria Kirilenko (Białoruś, Rosja, 12) - Yung-Jan Chan, Agnieszka Radwańska (Tajwan, Polska, 8) 6:2, 6:1