RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Atletico Madryt sprzedał swój stadion

Publikacja: Piątek, 3 listopada (21:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Madrycki stadion „Vincente Calderon” sprzedany. Właściciel – klub Atletico Madryt, sprzedał obiekt za ponad 350 mln euro. Na jego miejscu prawdopodobnie powstaną nowe budynki. Atletico chce przeznaczyć uzyskane pieniądze na spłatę długów i dokończenie budowy nowego stadionu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: