RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Arkadiusz Malarz w Legii do czerwca 2018 roku

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Arkadiusz Malarz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Nowa umowa bramkarza będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku.

Malarz trafił do Legii w lutym 2015 roku po znakomitej rundzie, którą rozegrał w Ekstraklasie w barwach GKS-u Bełchatów. Na początku przygody przy Łazienkowskiej Malarz był zmiennikiem Duszana Kuciaka, a na dobre w bramce "Wojskowych" zadomowił się wraz ze startem rundy wiosennej sezonu 2015/16. 

36-letni Malarz był jednym z kluczowych zawodników drużyny, która w maju sięgnęła po mistrzostwo i Puchar Polski. To również dzięki m.in. jego fantastycznym interwencjom Legia zawdzięcza wymarzony awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W ostatnich miesiącach bramkarz stał się prawdziwym liderem drużyny.

Dotychczasowy kontrakt Malarza z Legią wygasał w czerwcu 2017 roku.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Legia.com

Źródło: INTERIA.PL

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: