RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zimowe problemy MPK we Wrocławiu

Publikacja: Wtorek, 28 grudnia (21:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

We Wrocławiu wieczorem wypadł z torów tramwaj linii "0" przy Pasażu Grunwaldzkim na ul. Piastowskiej - poinformował nas na Gorącą Linię RMF FM "inkasent36". Dziś w stolicy Dolnego Śląska śnieg od rana daje się we znaki motorniczym i kierowcom autobusów MPK. Rano na skrzyżowaniu ul. Krupniczej i Podwale z szyn wypadł skład linii "4".

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: