Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu trzech aut, do których doszło dziś rano na Szosie Lubelskiej pod Warszawą. Wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży. Jej stan określany jest jako ciężki - informuje stacja TVN24. Trasa, na której doszło do wypadku, jest zablokowana w obu kierunkach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz półciężarówka. Dokładne okoliczności, w jakich doszło do wypadku, wyjaśniają funkcjonariusze. 

Wszystko wskazuje na to, że jadący w kierunku Lublina kierowca mitsubishi chciał skręcić na posesję. Gdy zahamował, w jego tył uderzył mercedes. Samochód osobowy został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z mazdą - informuje w rozmowie z TVN24 Edyta Adamus ze stołecznej policji.

W wypadku ucierpiały cztery osoby, w tym kobieta w ciąży. Trasa, na której doszło do zdarzenia, jest obecnie zablokowana.  Występują na niej poważne utrudnienia w ruchu. Kierowcy utknęli w korkach. Policja kieruje ich na objazdy.