RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zderzenie dwóch autobusów. Są ranni

Publikacja: Piątek, 21 marca (08:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwa autobusy komunikacji miejskiej zderzyły się w Radomiu. Do szpitala trafiło osiem osób. Do wypadku doszło w centrum miasta, na ul. Poniatowskiego.

Na prawym pasie ulicy Poniatowskiego stał samochód osobowy z włączonymi światłami awaryjnymi. Za nim zatrzymał się miejski autobus. Drugi autobus nie zdążył wyhamować - mówiła nam Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Oba pojazdy zostały uszkodzone - w pierwszym m.in. wypadła cała tylna szyba, a drugim przednia szyba stłukła się.

Obaj kierowcy autobusów byli trzeźwi.

Do szpitala trafiło osiem poszkodowanych osób.  

(j.)

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: