RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zamroczony alkoholem wjechał w budynek

Autor: Publikacja: Wtorek, 8 lipca (14:29) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Ponad 3,5 promila alkoholu miał w organizmie 24-letni mężczyzna, który oplem wjechał w jeden z domów w miejscowości Widniówka na Lubelszczyźnie. Samochód ukradł wcześniej koledze, z którym w nocy pił alkohol.

Policjanci zatrzymali 24-latka, który kierując oplem wypadł z drogi i wjechał w budynek w miejscowości Widniówka w województwie lubelskim. Całkowicie zniszczony jest ganek domu, uszkodzona została też jego elewacja.

W momencie zdarzenia w budynku była kobieta. Na szczęście nic jej się nie stało.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Wkrótce na miejsce przyjechał właściciel samochodu. Okazało się, że 24-latek skradł mu auto. Najpierw pili alkohol, a gdy kompan zasnął, ten zabrał mu z kieszeni kurtki portfel, telefon komórkowy i kluczyki opla.

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: