Szczęśliwy finał poszukiwań 11-letniego Bartka. Wrocławska policja odnalazła chłopca. Nic mu się nie stało. W związku z tym jego zaginięciem zatrzymano trzy osoby.

Chłopiec w czwartek rano wyszedł z domu w Starym Mieście we Wrocławiu. Od tej pory nie było z nim kontaktu. Wczoraj wrocławska policja opublikowała jego wizerunek.

Jak czytamy na stronie wrocławskiej policji, "po publikacji informacji o poszukiwaniach 11-latka, do policjantów wpływały różnego rodzaju wiadomości i każda z nich od razu była weryfikowana oraz sprawdzana, ale nie miały one bezpośredniego wpływu na skutek poszukiwań".

Chłopca odnaleźli policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta. Był cały i zdrowy. Trafił do placówki opiekuńczej, w której decyzją sądu powinien przebywać.

Policja zatrzymała trzy osoby podejrzewane o związek z tym zdarzeniem. "Ich związek ze sprawą pozbawienia wolności nastolatka jest teraz sprawdzany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i prokuraturę" - czytamy w policyjnym komunikacie.