W sobotę reporterzy RMF FM odwiedzą Ząbkowice Śląskie i przedstawią atrakcje tej dolnośląskiej miejscowości. Usłyszycie między innymi, dlaczego dawniej miasto nazywało się Frankenstein i jak miejska legenda zainspirowała angielską pisarkę do stworzenia słynnej powieści grozy. Będziemy też na Krzywej Wieży i na najstarszym moście na Dolnym Śląsku. Zapraszamy Was już od godziny 9!

W głosowaniu na RMF 24 Ząbkowice Śląskie pokonały pięć innych miast: Chełm, Wejherowo, Wałcz, Turek i Ełk. Zacięta walka trwała do ostatnich chwil. Wreszcie, w samo południe okazało się, że Ząbkowice wyprzedziły Chełm o niespełna jeden procent.

 

Relacje z Ząbkowic Śląskich będziecie mogli usłyszeć co godzinę od 9 do 15. O atrakcjach miasta będziecie też mogli przeczytać na naszych stronach internetowych. Tam też znajdziecie filmy i zdjęcia zrobione przez naszą ekipę.

Koniecznie bądźcie z nami w sobotę!

A jeśli chcesz zaprosić nas do swojej miejscowości, czekamy. Pamiętajcie - zgłaszając swoje miasto, koniecznie uzasadnijcie, dlaczego mamy przyjechać właśnie do Was!

W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz i zaproś do siebie reporterów RMF FM!