Doszło tam do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Poszkodowanych zostało pięć osób, z czego jedna została zabrana przez helikopter do jednego w wrocławskich szpitali - informował dolnośląski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Wcześniej na trasie doszło do pięciu kolizji pomiędzy węzłem Wrocław-Wschód a węzłem Bielany Wrocławskie w kierunku Wrocławia. W jednej ze stłuczek uczestniczyły trzy samochody. Kierowcy stali w długich korkach.