RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Wypadek pod Brodnicą. Zginęło dwoje ratowników

Publikacja: Wtorek, 24 czerwca (10:04) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Dwoje ratowników zginęło w wypadku w Bobrowie koło Brodnicy w Kujawsko-Pomorskiem. Karetka przewożąca chorych zderzyła się z samochodem osobowym. Według wstępnych ustaleń, nie jechała na sygnale.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 1819. Dwie ofiary śmiertelne to ratownicy z karetki - mężczyzna, który kierował, oraz kobieta. Kierowca auta osobowego został ranny. Trafił do szpitala.

Policja ustala, jak doszło do wypadku. Według wstępnych ustaleń, karetka nie jechała na sygnale. Przewoziła do szpitala dwóch chorych. Nic im się nie stało.

Droga jest teraz całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

(MRod)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: