Jedna osoba zginęła i jedna została ranna w zderzeniu ciężarówki i dwóch samochodów osobowych na krajowej "jedenastce" w Zachodniopomorskiem. Trasa będzie w tym miejscu całkowicie zablokowana co najmniej przez kilka godzin.

Policja wyznaczyła objazdy - od strony Koszalina przez miejscowości Mostowo, Drzewiany i Bobolice, a od strony Bobolic - przez Grzybniczkę i Zegrze.

Z utrudnieniami kierowcy muszą się też liczyć na Pomorzu. W Miastku trwa przebudowa skrzyżowania dwóch dróg krajowych, biegnących od Gdyni i od Ustki. Remonty są prowadzone także w miejscowości Przejazdowo, na dojeździe do Trójmiasta od strony Warszawy. To miejsce można objechać drogami powiatowymi. Porównywalnie jest to taka sama odległość, niemniej jednak jest to droga o trochę iunnych parametrach, trochę weższa. Jedzie się więc nieco wolniej - tłumaczy Piotr Michalski, rzecznik GDDKiA na Pomorzu.

Remont trwa także na obwodnicy Trójmiasta. Przebudowa węzła Karczemki oznacza dla kierowców zwężone pasy ruchu i ograniczenia prędkości.