RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Wyrok dla mężobójczyni

Publikacja: Czwartek, 12 stycznia (15:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na dziesięć lat więzienia skazał wrocławski sąd kobietę, która w wigilię ubiegłego roku zabiła swojego męża. Prokurator domagał się kary piętnastu lat.

44-letnia teraz kobieta, zdenerwowała się na męża, który nie chciał jej pomagać w przygotowaniu świąt. Wielokrotnie ugodziła go nożem w klatkę piersiową.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: