RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Tir spadł z wiaduktu

Publikacja: Środa, 29 grudnia (14:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

We Wrocławiu tir przebił barierki wiaduktu przy ulicy Sobieskiego, nad krajową "ósemką". Naczepa zsunęła się nad tory kolejowe, reszta ciężarówki została na wiadukcie. Kierowcy tira nic się nie stało. Samochód usunięto przy pomocy specjalnego dźwigu.

Obecnie nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną wypadku.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: