RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Noworodek w oknie życia

Publikacja: Czwartek, 28 października (15:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W oknie życia przy klasztorze sióstr Boromeuszek we Wrocławiu znaleziono noworodka. Dziewczynka przyszła na świat prawdopodobnie ubiegłej nocy.

Przy dziecku znaleziono list od matki, w którym opisuje swoją ciężką sytuację i zrzeka się praw rodzicielskich. Dziewczynka jest zdrowa, trafi do adopcji. Jest pierwszym noworodkiem we Wrocławiu, znalezionym w oknie życia, które zostało otwarte dwa lata temu.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: