Mężczyzna sprzedawał amfetaminę oraz marihuanę. Znalezione w jego mieszkaniu w centrum miasta narkotyki warte są około 400 tysięcy złotych. Było to ponad 53 tysiące działek amfetaminy oraz prawie 5 tysięcy porcji marihuany. Do tego policja znalazła też 25 sadzonek konopi indyjskich. W mieszkaniu były również wagi elektroniczne służące do przygotowywania porcji oraz kilka tysięcy złotych w gotówce.
Zatrzymany mężczyzna czeka teraz na prokuratorskie przesłuchanie. Grozi mu do 10 lat więzienia.
(mpw)