RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wpadka narkotykowego dilera. Miał narkotyki warte ok. 400 tys. zł

Publikacja: Sobota, 1 listopada (14:47) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Narkotykowy diler zatrzymany przez policję w Bytomiu. W jego mieszkaniu znaleziono blisko 60 tysięcy narkotykowych porcji. Diler czeka teraz na prokuratorskie przesłuchanie.

Mężczyzna sprzedawał amfetaminę oraz marihuanę. Znalezione w jego mieszkaniu w centrum miasta narkotyki warte są około 400 tysięcy złotych. Było to ponad 53 tysiące działek amfetaminy oraz prawie 5 tysięcy porcji marihuany. Do tego policja znalazła też 25 sadzonek konopi indyjskich. W mieszkaniu były również wagi elektroniczne służące do przygotowywania porcji oraz kilka tysięcy złotych w gotówce.

Zatrzymany mężczyzna czeka teraz na prokuratorskie przesłuchanie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(mpw)

Źródło: RMF FM
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: