Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński miał wypadek. Doszło do niego w nocy w miejscowości Krzywa k. Suchowoli na drodze krajowej nr 8 w kierunku Augustowa. Zieliński trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego stłuczenie klatki piersiowej.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi samochód marki mercedes, którym jako pasażer jechał Jarosław Zieliński, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się bokiem z jadącym z naprzeciwka bmw.

Pojazd, którym kierowała żona wiceszefa MSWiA, wypadł na pobocze i uderzył w słup energetyczny. Wiceminister z bólem klatki piersiowej trafił do szpitala w Sokółce. Lekarze stwierdzili niegroźne obrażenia, dlatego wiceminister został już wypisany ze szpitala.

Nikt więcej nie odniósł obrażeń.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Jak poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, do zdarzenia doszło w czasie, kiedy wiceminister przebywał na urlopie.

Okoliczności wypadku bada obecnie prokuratura.

Wieczorem Jarosław Zieliński we wpisie na Twitterze podziękował "za życzliwość i wsparcie". Bogu dzięki, że wszyscy wyszliśmy cało - napisał:

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.


(łł, e)