Kobieta została przewieziona do szpitala, ma oparzoną prawie połowę ciała. Sprawę bada policja.
Warszawa: Kobieta podpaliła się na znak protestu
W Warszawie na Placu Piłsudskiego podpaliła się kobieta. Wcześniej oblała się benzyną. Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 7. Według świadków kobieta protestowała przeciwko złemu sposobowi leczenia jej córki.