RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Kobieta podpaliła się na znak protestu

Publikacja: Sobota, 4 września (08:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Warszawie na Placu Piłsudskiego podpaliła się kobieta. Wcześniej oblała się benzyną. Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 7. Według świadków kobieta protestowała przeciwko złemu sposobowi leczenia jej córki.

Kobieta została przewieziona do szpitala, ma oparzoną prawie połowę ciała. Sprawę bada policja.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: