RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Zielonej Górze już jest prąd

Publikacja: Poniedziałek, 23 sierpnia (21:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Energetycy przywrócili dostawy prądu dla mieszkańców Zielonej Góry - informuje reporter RMF FM Piotr Świątkowski. Naprawa awarii trwała przez cały dzień. Wszystko z powodu wczorajszej wichury, która pozbawiła energii elektrycznej jedną trzecią miasta.

Zniszczonych zostały cztery z sześciu dużych linii wysokiego napięcia. Energetycy walczyli o naprawienie jednej z nich. Gdy się to udało, można było przystąpić do naprawy mniejszych awarii.

Jak donosi nasz dziennikarz, wciąż prądu pozbawieni są mieszkańcy mniejszych miejscowości znajdujących się w pobliżu Zielonej Góry.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: