RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W plecaku miał 2 kg amfetaminy

Publikacja: Sobota, 30 kwietnia (12:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja w Szczecinie zatrzymała mężczyznę, który miał przy sobie dwa kilogramy amfetaminy - poinformował Łukasz Famulski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Narkotyki są warte około 80 tysięcy złotych. Mężczyzna może spędzić 5 lat w więzieniu.

39-letni mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli w centrum Szczecina. Już od początku kontroli zachowywał się bardzo nerwowo, chciał uciekać. Kiedy policjanci sprawdzili zawartość jego plecaka, okazało się, że w środku znajduje się pakunek z narkotykami- powiedział Famulski.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: