Ugryzła dziewczynkę kilka razy, bo ta była niegrzeczna. Policjanci z karczewskiego komisariatu zatrzymali 28-letnią matkę, która znęcała się fizycznie nad swoją 4-letnią córką. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował kobietę na trzy miesiące.

W zeszłym tygodniu policjanci z karczewskiego komisariatu zostali powiadomieni przez dyrekcję jednego z przedszkoli o podejrzeniu fizycznego znęcania się nad 4-letnią dziewczynką - informuje KPP w Otwocku.

Pracowników placówki zaniepokoiło, że dziecko ma liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele.

Funkcjonariuszy, którzy przyjechali do przedszkola, uznali, że 4-latka mogła być ofiarą przemocy domowej. W związku z takim podejrzeniem, zdecydowali, że pojadą do domu dziewczynki. Tam zastali 28-letnią matkę dziecka. Kobieta przyznała policjantom, że ugryzła kilka razy swoją córkę. Uderzyła ją też legginsami, bo była niegrzeczna.

Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy. 28-latce postawiono zarzuty znęcania się fizycznego nad 4-letnią córką.

Skierowano też za pośrednictwem prokuratury wniosek do sądu o jej tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował kobietę na okres trzech miesięcy.