RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uderzyła w przystanek autobusowy. 2 osoby ranne

Publikacja: Czwartek, 31 marca (14:40) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policyjni biegli sprawdzają stan techniczny samochodu należącego do 27-latki, która wjechała w wiatę przystanku autobusowego w Węsiorach, w woj. pomorskim. W wypadku ranny został 64-letni mężczyzna i 6-letnia pasażerka volkswagena.

Do wypadku doszło w środę wieczorem. 27-latka straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w wiatę przystanku, na którym stał 64-latek. Mężczyzna doznał urazów głowy, został przewieziony do szpitala. Trafiła tam również 6-letnia pasażerka samochodu, która skarżyła się na ból brzucha. 

Kierująca volkswagenem była trzeźwa. Sprawdzany jest teraz stan techniczny pojazdu.

(dp)

Źródło: RMF/Policja
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: