RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trzy autokary spłonęły przed ośrodkiem wypoczynkowym na Dolnym Śląsku

Publikacja: Sobota, 14 stycznia (08:00) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

​Trzy autokary spłonęły przed ośrodkiem wypoczynkowym przy ulicy Żwirki i Wigury w Lądku-Zdroju na Dolnym Śląsku. Pożar nie został jeszcze ugaszony.

Nikomu nic się nie stało i nikt nie został ewakuowany.

Straty wstępnie są wyliczane na ponad milion złotych.

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Trwa akcja strażaków.

(az)

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: