RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trójmiasto: Szczęśliwy finał poszukiwań 21-latka cierpiącego na autyzm

Publikacja: Czwartek, 7 stycznia (09:53) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Odnalazł się poszukiwany od wczoraj w całym Trójmieście 21-latek cierpiący na autyzm. Mężczyzna zaginął wczoraj podczas spaceru z psem w Gdańsku. Dziś, przy ul. Szarej wypatrzył go strażnik miejski.

21-latek wczoraj około godz. 17 wyszedł z domu przy ulicy Tysiąclecia - to osiedle na gdańskim Przymorzu. W jego pobliżu jest kilka parków, w tym potężny park im. Ronalda Regana.

Policja już od wczorajszego wieczora - bo wtedy rodzina mężczyzny zgłosiła zaginięcie - sprawdzała te miejsca. Do akcji włączono oddziały prewencji z Komendy Wojewódzkiej.

Mężczyzny szukało co najmniej kilkudziesięciu policjantów.

(mpw)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: