21-latek wczoraj około godz. 17 wyszedł z domu przy ulicy Tysiąclecia - to osiedle na gdańskim Przymorzu. W jego pobliżu jest kilka parków, w tym potężny park im. Ronalda Regana.
Policja już od wczorajszego wieczora - bo wtedy rodzina mężczyzny zgłosiła zaginięcie - sprawdzała te miejsca. Do akcji włączono oddziały prewencji z Komendy Wojewódzkiej.
Mężczyzny szukało co najmniej kilkudziesięciu policjantów.
(mpw)