Trzy osoby nie żyją, dwie są ranne - to tragiczny bilans porannego wypadku na krajowej "73" w Kołaczycach na Podkarpaciu. Osobówka zderzyła się tam z ciężarówką. W miejscu wypadku wprowadzony jest ruch wahadłowy. Samochody przejeżdżają płynnie, a wszelkie utrudnienia potrwają do godziny 17.

Z wstępnych ustaleń - jak pisze na swoich stronach jasło4u - wynika, że kierujący samochodem marki Skoda Octavia nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym zderzył się czołowo ciągnikiem siodłowym z naczepą. Kierowca ciężarówki bezskutecznie próbował hamować, aby uniknąć zderzenia. Oba samochody wylądowały w rowach.

Trzech mężczyzn podróżujących samochodem osobowym (w tym kierowca) zginęło na miejscu. Jeden z pasażerów skody został przewieziony do szpitala. Pod opiekę lekarzy trafił także kierowca samochodu ciężarowego. Jak powiedział RMF FM dyżurny policji wojewódzkiej w Rzeszowie, kierowca ciągnika był trzeźwy.

Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości portalu jaslo4u.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(edbie, MKam)