Wandale zniszczyli również lustra na skrzyżowaniach. Jedno kosztuje 800 zł: w sumie Toruń będzie musiał zapłacić ponad 6 tys zł. 12 tysięcy zł kosztowała naprawa przycisków na przejściach dla pieszych. Na liście napraw znalazły się też przystanki, ławki i śmietniki. Wszędzie na przystankach szyby powybijane. To wandale to robią. Raz złapałem jednego i zadzwoniłem na policję -powiedział reporterowi RMF FM jeden z mieszkańców Torunia.
Tylko za pieniądze wydane na naprawę sygnalizacji w Toruniu, mogłoby powstać 150 metrów osiedlowego chodnika.