RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szef śląskiej policji odchodzi ze stanowiska

Publikacja: Środa, 4 lutego (16:26) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Krzysztof Jarosz odchodzi ze stanowiska szefa śląskiej policji - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Generał złożył kilkanaście dni temu raport do Komendanta Głównego Policji. Ten przyjął już rezygnację generała Jarosza.

Według naszych ustaleń Krzysztof Jarosz tłumaczy przejście na emeryturę powodami osobistymi.

Jak się dowiedzieliśmy, nowym szefem śląskiej policji będzie generał Jarosław Szymczyk, dotychczasowy szef świętokrzyskich policjantów. Wcześniej Szymczyk był komendantem wojewódzkim w Rzeszowie.  
 
(mpw)

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: