RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szajka nastolatków w rękach policji

Publikacja: Poniedziałek, 10 stycznia (09:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Katowicka policja zatrzymała trzech nastolatków, którzy na początku roku okradli jedno z mieszkań. Wynieśli z niego biżuterię o wartości ponad 30 tys. zł.

Zatrzymani to 14-, 15- i 16-latek. Najmłodszy to uciekinier z poprawczaka.

Dzieci trafiły do izby dziecka. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny. Policja nie wyklucza, że dziecięca szajka ma na swoim koncie podobne włamania.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: