RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strażacy jechali z pomocą, mieli wypadek

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Dwóch strażaków trafiło do szpitala po wypadku na łuku drogi pod wiaduktem kolejowym w Małopolskiej Kleczy Dolnej. Wóz, którym jechali na akcję, wpadł w poślizg i się przewrócił.

Ratownicy jechali do wypadku samochodowego, ale nie udało im się dotrzeć na miejsce - po drodze sami mieli kolizję. Droga w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, była przez kilka godzin zablokowana.

Wóz strażacki jest uszkodzony - na razie nie będzie mógł uczestniczyć w akcjach ratunkowych.

Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia z miejsca wypadku publikujemy dzięki uprzejmości www.wadowiceonline.pl

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: