RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stołeczna straż miejska ponad 300 razy interweniowała w sylwestra

Publikacja: Sobota, 1 stycznia (15:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

332 interwencje straży miejskiej w sylwestra w Warszawie. Najwięcej - 158 razy - funkcjonariusze interweniowali w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscu. Do godz. 1 w nocy 73 osoby zostały odwiezione do izby wytrzeźwień.

47 interwencji funkcjonariuszy dotyczyło zakłócania spokoju. W sumie wszystkich interwencji było 332. Tak jak w ubiegłym roku, sylwester w Warszawie przebiegał spokojnie.

W ubiegłym roku straż miejska interweniowała w mieście 298 razy.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: