​Słoneczny Patrol RMF FM szalał w tym tygodniu w Radomiu! Razem z Margaret biliśmy rekord w śpiewaniu polskich wakacyjnych hitów! Za tydzień bawimy się w Gdańsku. Dołącz do naszej szalonej wakacyjnej akcji!

W Radomiu - podczas największego karaoke w kraju - śpiewaliśmy razem z Margaret! Nasza gwiazda bawiła się z mieszkańcami przy fontannach na ulicy Żeromskiego. Zobaczcie!

Rozśpiewaną wakacyjną akcję zaczęliśmy w samo południe, rozdając Wam tysiące darmowych lodów! Dostawaliście od nas również żółte koszulki RMF FM.

Zjadłem dwa lody. Z łakomstwa! - śmiał się jeden z naszych słuchaczy, a wtórowała mu żona: Ja też zjadłam dwa. Bardzo pyszne! Takie lody z dzieciństwa! 

W drodze do Radomia zajrzeliśmy na wyścigi klasyków w Grójcu, mistrzostwa piłkarskie w Górze Kalwarii i do XIV-wiecznego zamku w Czersku!

Podróż do Radomia nasz Słoneczny Patrol rozpoczął w niedzielę. Pierwszym przystankiem był Grójec, gdzie na Autodromie Słomczyn odbywały się zawody, w których ścigali się kierowcy klasyków, czyli samochodów mających co najmniej 25 lat.

Następnie żółto-niebieski konwój RMF FM dotarł do Góry Kalwarii, gdzie przyjrzeliśmy się lokalnym mistrzostwom piłkarskim.

Ostatnim niedzielnym przystankiem był natomiast XIV-wieczny zamek książąt mazowieckich w Czersku. 

Świetnie się złożyło, że nasz konwój przywiózł ze sobą lody: na termometrach było prawie 30 stopni!

Sprawdźcie trasę Słonecznego Patrolu RMF FM!

Kliknij w miasto i zobacz, jak się bawimy!

Słoneczny Patrol z RMF FM to nasza wakacyjna akcja. Czy pojawimy się w Waszym mieście? Już teraz sprawdźcie naszą trasę!

Do każdego z miast przywozimy gwiazdy piosenki. Bijemy też rekordy w śpiewaniu wakacyjnych polskich hitów i rozdajemy pyszne lody - oczywiście za darmo!

Tu już byliśmy!

17 lipca - w Rzeszowie bawiliśmy się z Wami i z MATEUSZEM ZIÓŁKO!

10 lipca - lody rozdawaliśmy z Białymstoku, a bawiła się z Wami RUDA Z RED LIPS!

3 lipca - w Katowicach śpiewaliśmy wraz z EWĄ FARNĄ!