Słoneczny Patrol RMF FM zawędrował dziś na Mazowsze. Nasz żółto-niebieski konwój, który podróżuje po Polsce w ramach wakacyjnej akcji, przywiózł ze sobą pyszne lody, które rozdaliśmy mieszkańcom i turystom.

Żółto-niebieski konwój podróżował dziś po Mazowszu. Pierwszym przystankiem był Grójec.

Tam - na Autodromie Słomczyn - odbywały się zawody, w których ścigali się kierowcy klasyków, czyli samochodów mających co najmniej 25 lat. Nasz reporter przywiózł ze sobą niespodziankę zarówno dla zawodników, jak i kibiców. To śmietankowo-waniliowe lody od RMF FM. To był dziś dozwolony doping!

Okolice Grójca to prawdziwe zagłębie owocowe! Sady - przede wszystkim jabłkowe - zajmują tam ponad 35 tysięcy hektarów.

Żółto-niebieski konwój dotarł też do położonej nad Wisłą Góry Kalwarii. Tam odbywały się dziś lokalne mistrzostwa piłkarskie. Zielona murawa. 15 drużyn, puchary, medale. Gospodarze grali w żółtych koszulkach - dokładnie takich, jak opakowanie waniliowo-śmietankowych lodów od RMF FM! 

Słoneczny Patrol RMF FM odwiedził dziś również XIV-wieczny zamek książąt mazowieckich w Czersku. 

Pyszne lody od RMF FM cieszyły się tutaj wielkim powodzeniem - tym bardziej, że na zamku na termometrach było prawie 30 stopni.

Tydzień temu Słoneczny Patrol RMF FM rządził na Podkarpaciu i w stolicy regionu - Rzeszowie!

Do każdego z miast przywozimy gwiazdy piosenki. Pobijamy też rekord w śpiewaniu wakacyjnych polskich hitów i rozdajemy lody - zupełnie za darmo! 

Tu już byliśmy!

10 lipca. W Białymstoku bawiliśmy się wraz RUDĄ Z RED LIPS!

3 lipca. W Katowicach śpiewaliśmy wraz z EWĄ FARNĄ.  

Sprawdźcie trasę Słonecznego Patrolu

Słoneczny Patrol z RMF FM to nasza wakacyjna akcja. Czy pojawimy się w Waszym mieście? Już teraz sprawdźcie naszą trasę!

Do każdego z miast przywozimy gwiazdy piosenki. Pobijamy też rekord w śpiewaniu wakacyjnych polskich hitów i rozdajemy lody - zupełnie za darmo!